Dekoracje kościołów
i ślubów w plenerze

Od lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze florystycznej przyjęć ślubnych i weselnych. Nasza oferta obejmuje zarówno zaprojektowanie i wykonanie zaproszeń ślubnych, dekorację kościołów, sal weselnych, specjalną aranżację przyjęć ślubnych w plenerze, zdobienie kaplic, tarasów i całych ogrodów ślubnych jak i realizację wiązanek ślubnych, bukietów druhen, dekoracji aut i orszaków ślubnych.

Wykonujemy także różnorodne w swym charakterze dekoracje stołów weselnych, tzn.: kompozycje kwiatowe, aranżacje ze świecami, ozdobne wizytówki imienne, numerację stołów, ozdobne, graficzne rozplanowanie miejsc dla zaproszonych osób, itd. Realizujemy również upominki ślubne i podziękowania dla Gości oraz Rodziców, a także dekorujemy apartamenty Państwa Młodych.

Wszystkie dekoracje tworzymy w oparciu o upodobania i gust naszych Klientów. Służymy Państwu także naszymi inspiracjami oraz szerokim i wieloletnim doświadczeniem w organizacji przyjęć ślubnych i wesel w wielu kościołach, domach weselnych, hotelach i restauracjach zlokalizowanych w Słupsku i okolicach.

Świadczymy także usługi związane z wypożyczeniem elementów dekoracyjnych takich jak wazony, świeczniki, stojaki ze sztucznymi kompozycjami, duże dekoracje graficzne i ekrany świetlne.